Tirane, Kerkohet punonjese per Optike 80 views1 application

Kerkohet punonjese per Optike

Kriteret:
-Te kete eksperienc ne shitje dhe aftesi bindese
-Te jete e shkathet dhe te kete aftesi shume te mira komunikimi me klientet dhe me koleget ne pune.

Ofrohen:
-Kushte te mira pune
-Page baz+%

Adresa: Rruga e kavajes pran kryqezimit 21-dhjetori

Kontaktoni ne telefon ose whatsapp 0697872466

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 366 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim