Tirane kerkohet PUNETOR MAGAZINE (ZONA E QTU-SE) 123 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Punetori Magazine ne zonen e QTU-se

Kerkesat:
1.Disponibilitet te menjehershem
2.Mosha 28+
3.Preferohet te jete nga zona
4.Korrektesi, pergjegjshmeri dhe fryme bashkepunimi
5.Eksperience e meparshme perben avantazh

Ofrohet:
Puna nga e Hena ne te Premte 08:00-16:00 dhe te Shtunen 08:00-13:00
Pagesa 40.000L+ Sigurimet

Te interesuarit te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 46 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike