Tirane kerkohet Programues React/Laravel 34 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Programuesi ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati/ja:
1. Eksperience minimumi 1 vit ne kompani te ngjashme programimi
2. Bachelor ose Master ne shkencat e natyres
2. Aftesi komunikimi shume te mira ne Anglisht
3. Mosha 27-35

Ofrohet:
1. Paga Neto ne darkordesim sipas eksperiences se kandidatit
2. Orari: E Hene- E Premte, orari 09:00-18:00 (1 ore pushim ne mes)
3. Detyrat:
– Realizimi i projekteve dhe detyrave te kerkuara ne gjuhet perkatese

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike