Tirane kerkohet Operatore Turistike 131 views1 application

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Operatore Turistike ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Lart dhe te mos jete ne marredhenie shkolle
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Mosha e preferuar 25+
4.Minimumi 1 vit eksperienca te meparshme ne Agjensi Turistike
5.Te jete njohese e gjuhes Angleze dhe cdo gjuhe e dyte perben avantazh
6.Te jete njohese shume e mire e paketes Microsoft Office

Ofrohet:
Kushte shume te mira pune
Orari me turne
Pagesa 45.000-50.000L NETO

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 35 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike