Tirane, Kerkohet operatore per Turizmin Dentar ne gjuhen Angleze dhe Italiane. 112 views

Kerkohet operatore per Turizmin Dentar ne gjuhen Angleze dhe Italiane.

Kerkohet operatore per Turizmin Dentar ne gjuhen Angleze dhe Italiane.
6 ore pune me pushime te ndermjetme, fundjava pushim,paga 500 euro+bonuse shume te mira.
Ambient shume i mire pune.

Na kontaktoni per me shume info.
Cel. : +355692066385

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Punesim