TIRANE, AGJENT FINANCIAR GJERMANISHT, 500 EURO BAZE & BONUSE PA LIMIT 114 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar njohes te gjuhes Gjermane

Nje mega kompani me filial qendror ne Gjermani, e cila operon fuqishem edhe ne Shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot!

Ofrohet per te gjithe ata qe do te punesohen:

– Pagese baze 500 Euro neto
– Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
– Shperblime dhe stimuj qe do t’ju motivojne cdo dite
– Ambjent jo thjesht komod por modern, energjik, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Mundesi per te punuar me Hot Leads

Kërkesat e profilit
Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

– Te jene njohes te shkelqyer te gjuhes gjermane
– Te kene patur eksperience te meparshme si operator telefonik
– Te jene profesionale
– Te kene ambicie, korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie
– Te njohin ne menyre te shkelqyer programet baze te kompjuterit

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani duke telefonuar ose duke derguar nje mesazh ne WhatsApp ne numrin: 0677298578 / impaktshpk@protonmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 13 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim