Tirane, kerkohet Operator Telefonik GJUHA FRENGE 57 views

Job Expired

PUNESIM I MENJEHERSHEM (Operator i gjuhes FRENGE, vajza dhe djem).
Fillojme se shpejti trajnimin 4 ditor per punesimet e reja te operatoreve frengjisht- foles.
Nese je njohes i mire i gjuhes frenge dhe i/e interesuar per tu punesuar me kontrate te rregullt dhe korrektesi maksimale, na shkruaj ne inbox,
ose telefono 0694089396.
Je i/e mirepritur.
Rr e Elbasanit (pas shkolles se mesem te gjuheve te huaja Asim Vokshi Tirane)

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center