Tirane kerkohet Menaxher Shitjesh 18 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Menaxher Shitjesh ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati:
1. Eksperience minimumi 1 vit ne kompani programimi dhe digital marketing
2. Bachelor ose Master ne Shkencat e Natyres
2. Aftesi komunikimi shume te mira ne Anglisht
3. Mosha 27-35

Ofrohet:
1. Paga Neto: 50.000L  + sistem bonus
2. Orari: E Hene- E Premte, orari 09:00-18:00 (1 ore pushim ne mes)

3. Detyrat:
– Hartimi dhe zbatimi i nje strategjie shitjesh ne funksion te nje rritje te qendrueshme te te ardhurave
– Krijimi i nje portofoli me kliente ne kompani te cilet here pas here marin sherbime apo produkte qe ofrojme

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike