Tirane kerkohet Menaxher Projekti 34 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Menaxher Projekti ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati;
1.Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative per zgjidhjen e situatave te ndryshme me efikasitet
2.Preferohet te kete mbaruar fakultetin Ekonomik
3.Te kete aftesi te spikatura analitike dhe raportimi
4.Perdorues shume i mire i MS OFFICE
5.Te kete eksperience minimumi 2 vite ne pozicione te ngjashme
6.Te zoteroje leje drejtimi automjeti
7.Preferohen aplikante me moshe 25-40vjec

Ofrohen:
1.Kushte shume te mira pune
2.Pagese baze 50.000L + Sigurime + Bonuse

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike