TIRANE, KERKOHET MENAXHER NE CALL CENTER, 1500€ 66 views3 applications

Job Expired

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Menaxher ne Call Center me eksperience te meparshme pune.

Kriteret:

* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem
* Te kete aftesi te shkelqyera menaxhimi dhe koordinimi

Ofrohet:

* Page 1500€
* Bonuse ne % mbi rezultatin total mujor
* Ambjent dinamik dhe pozitiv

Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre nepermjet Aneginos ose mund te telefonojne ne: 0676888699

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim