Tirane kerkohet Koordinatore Logjistike 54 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Koordinatore Logjistike ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te jete njohese shume e mire e gjuhes Angleze
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te mos jete ne marredhenie shkolle
4.Te kete aftesi organizative dhe drejtuese
5.Mosha e preferuar 23-30vjece

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 56 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike