Tirane kerkohet Konsulent/e Shitjesh 76 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Konsulent/e Shitjesh ne Tirane.

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati/ja jane:
-Te kete mbaruar Arsimin e Larte
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Cdo eksperience e meparshme ne fushen e shitjes perben avantazh
-Mosha e preferuar 23+
-Te jene te shkathet, korrekt dhe bashkepunues

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagesa 50.000L + Bonuse

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 61 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike