Tirane kerkohet Export Menaxher per Greqine 34 views1 application

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Export Menaxher-i per Greqine

Detyrat dhe pergjegjesite:
1.Eshte pergjegjes per zhvillimin dhe kryerjen e aktiviteteve te shitjes ne Greqi
2.Miremban te dhena te sakta per te gjitha raportimet, shitjet dhe raportet e aktivitetit
3.Kujdeset per brand-in e kompanise ne pikat e shitjes ne export

Aftesi dhe Kualifikime:
1.Te kete kryer studimet e larta (preferohet ne dege Menaxheriale)
2.Te kete te pakten 3-5vjet eksperience pune ne shitje ne te njejtin profil
3.Njohje te shkelqyera te gjuhes Angleze dhe Greke
4.Perdorues shume i/e mire i MS Office

Ofrohen:
1.Kushte shume te mira pune
2.Pagesa 80.000L + Sigurimet

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike