Tirane kerkohet Ekonomiste 259 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Ekonomisteje ne Tirane.

Kualifikimet dhe aftesitë e kerkuara:

1.Te kete mbaruar studimet per Finance-Kontabilitet.

2.Te kete minimumi nje vit eksperience pune.

3.Zoteruese e gjuhes Angleze..

4.Te jete njohese shume e mire e programit FINANCA 5

5.Te kete disponibilitet te menjehershem

6.Mosha e preferuar 24+

Ofrohet:

1.Orari e Hene-E premte 08:00-16:00 dhe te Shtunen 08:00-13:00

2.Kushte shume te mira pune

Te interesuarat te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike