Tirane kerkohet Drejtor Magazine 43 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Drejtori Magazine

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati jane:
1.Te kete minimumi 5 vite eksperience si magazinier
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te jete korrekt dhe i afte te menaxhoj magazinen dhe stafin
4.Mosha e preferuar 30-45vjec

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagesa 80.000 – 100 000L

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike