Tirane, kerkohet Backoffice 65 views1 application

Agjencia BClever kerkon te punesoje operator Backoffice per qytetin e Tiranes.

Kerkohet:
• Njohje shume e mire e gjuhes italiane
• Eksperience pune e meparshme
• Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:
• Pagese e kenaqshme ( mundesi rritjeje pas dy muajve te pare)
• Kontrate e rregullt
• Ambjent komod dhe i qete
• Mundesi rritjeje profesionale
• Fundjavat pushim

Vendodhja: Komuna e parisit
Te interesuarit mund te aplikojne ne: rekrutimp@gmail.com ose ne numrin 0676888699

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center