Tirane kerkohet Asistente Zyre (Pune nga Shtepia) 371 views7 applications

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Zyre (Pune nga Shtepia)

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
1.Te mos jete ne marredhenie shkolle
2.Te jete njohese shume e mire e gjuhes Angleze
3.Te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret
4.Te njohi shume mire paketen Microsoft Office
5.Te jete korrekte dhe e pergjegjshme

-Orari i punes: 14:00-22:00
-Nga e hena ne te shtune
-Puna eshte nga shtepia
-Paga 70.000L + Sigurimet

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike