Tirane kerkohet Asistente Zyre 178 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Zyre ne Tirane 

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne deget shoqerore
2.Te jete njohese shume e mire e gjuhes Angleze
3.Te jete njohese shume e mire e paketes Microsoft Office
4.Te kete eksperienca te meparshme minimumi 2 vite si Asistente
5.Te kete disponibilitet te menjehershem
6.Mosha e preferuar per kete pozicion eshte 28-40 vjece
7.Te karakterizohet nga pergjegjshmeria, korrektesia dhe aftesia e bashkepunimit ne grup

Ofrohet:
Kushte shume te mira pune
E hene – E shtune 07:50-16:30
Pagesa: fillon nga 50.000L neto

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al. 

Cdo kandidature e perzgjedhur do kontaktohet per nje interviste informuese. 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 56 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike