Tirane kerkohet Asistente Administrative 97 views2 applications

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Administrative ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Njohese shume e mire e gjuhes Angleze
4.Njohese shume e mire e paketes Microsoft Office
5.Te kete patur eksperienca ne fushen e shitjes apo burimeve njerezore perbejne avantazh
6.Te jete korrekte, e komunikueshme dhe e shkathet

Ofrohen:
1.Kushte shume te mira pune
2.Pagesa 50.000L

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike