Tirane kerkohet Arketare Filiali 109 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Arketareje Filiali ne Tirane

Kriteret:
-Te kete mbaruar arsimin e larte
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Mosha e preferuar 22 – 45 vjece
-Te jete bashkepunuese, korrekte dhe e komunikueshme

Te interesuarat te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike