Tirane kerkohet Arketare (Afer Zones se QTU-se) 101 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Arketareje ne Zonen e QTU-se

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
1.Te kete mbaruar arsimin e larte ne deget e ekonomise
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Eksperienca te meparshme minimumi 6 muaj
4.Te mos jete ne marredhenie shkolle
5.Mosha e preferuar 23+
6.Te jete nga zona e QTU-se

Ofrohet:
Pagesa 40.000L + Sigurime
Orari nga e Hena ne te Premte 08:00 – 16:00 dhe te shtunen 08:00-13:00

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike