Tirane kerkohet Agjent Shitjesh ne Terren 44 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Agjent Shitjesh ne Tirane

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati:
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Te kete eksperience minimumi 3 vite
-Te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt
-Mosha e preferuar 25+

Ofrohen:
-Kushte shume te mira pune
-Pagesa 50.000L + Bonuse

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike