Tirane kerkohen Operatore per Call center per gjuhet Gjermanisht dhe Italisht 61 views

Kerkohen operatore per call center!

Gjuhet: Gjermanisht dhe Italisht

Paga Baze 800 euro
Ofrohen numra live dhe takime amazon ne fushaten e investimeve duke filluar 100 euro FTD
Ndersa personat qe duan te punojn recovery ofrojm numra live recovery duke startuar me 15%

Adresa: Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane
Kontaktoni: 0692992644

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim