Tirane, KERKOHEN OPERATOR & TEAM LEADER NE GJUHEN ITALIANE 63 views

Job Expired

KERKOHEN OPERATOR & TEAM LEADER NE GJUHEN ITALIANE

Operojme prej vitesh ne treg dhe ofrojme mundesi te sigurte punesimi dhe pagesa te perpikta dhe me sigurime te plota.
Personat me eksperince si supervizore Team Leader dhe me mbi 2 vjet ne call center e qe kane aftesi te mira menaxheriale,
komunikimi dhe produktiviteti kane mundesi edhe rritje ne detyre e poste te ndryshme.
Ne po zgjerojme zyrat tona dhe po kerkojme staf dhe operatore cilesore.

KRITERET

🥇 Energji dhe ambicie per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.
📌 Te kene pergjegjsi per punen dhe objektivat.
📌 Minimumi 6 muaj eksperience ne Call Center.
✅ Njohje shume e mire e gjuhes italiane B2-C1
📌Disponibilitet Full-Time 09:30-18:30

Ofrohet

💷 Paga baze 500euro + bonuse te larta.
💪 Mundesi rritje ne detyre.
🤗 Kushte bashkekohore pune dhe staf mikprites.
🔺 Ambiente komode.
🤗Fundjava Pushim

🔰 Adresa :Rruga Sami Frasheri , Tirane

JEMI GJITHMONE NE KERKIM TE ME TE MIREVE!
Ju ftojme te na dergoni CV tuaja ne WHATSAPP ne nr 0694754477
Ju Mirepresim !

More Information

  • This job has expired!