Tirane, kerkohen Operator/e per gjuhet (italisht, spanjisht, anglisht) 226 views3 applications

Job Expired
Kerkohen te punesohen Operatore per gjuhet:

– Italisht.
– Spanjisht.
– Anglisht.

Kriteret:

– Eksperienca e meparshme ne Call Center perben avantazh
– Aftesi te mira komunikuese
– Aftesi per te punuar ne grup

Avantazhet:

– Ambient pune komod
– Page baze duke filluar nga minimumi 600€
– Bonuse nder me te lartat ne treg + 1000€
– Staf miqesor dhe motivues
– Kushte pune sipas standarteve europiane
– Fundjava pushim
– Mundesi rritje ne karriere

Per me teper informacion mund te kontaktoni ne nr:
Tel: 069 56 99 798
Whatsupp: 069 56 99 798

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center