Tirane, kerkohen Operator/e ne gjuhen Italiane ofrohet paga 900€ orari 10-19 dhe fundjava pushim 60 views

Call Center Italisht
Kerkon te punesoje:

•Operator/e Italisht

Paga 900 €
Me eksperience
Orari 10:00-19:00
Fundjava pushim

Adresa: Brryli, Rruga Sadik Petrela Tirane Kontaktoni: 0683498107

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim