Tirane kerkohen Kamarier/e dhe Banakier/e 87 views

PIZZA TIME
Kerkon te punesoje

Kamarier/e
Banakier/e

Pagesa e kenaqshme
Puna me turne
Kushte shume te mira pune

Adresa: Blloku, Tirane
Kontaktoni: 0694868384

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim