Tirane, kerkohen individe me eksperience te meparshme ne call center .Pagesa nga me te lartat ne treg 68 views

AR GROUP eshte nje kompani telemarketingu e cila operon ne treg prej 3 vitesh.
Jemi ne kerkim te personave te cilet kane njohuri te mira te gjuhes italiane dhe angleze.

Kerkohet:
– Njohuri te mira te gjuhes italiane ose angleze
– Eksperience te meparshme ne forex
– Individe te cilet deshire dhe vullnet per te punuar
– Kandidate te angazhuar per te mesuar njohuri te reja.

Ofrohen:
– Kushte shume te mira pune
– Page baze 500 Euro + 50 Euro per FTD
– Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances
– Hot Leads (Kliente qe regjistrohen ne website)
– Mundesi rritje ne pune dhe karriere.
– Ambjent pune pozitiv
– Trajnim I paguar dhe rritje profesionale ne strukturat e kompanise

Personat e interesuar ju lutem te kontaktoni ne kete numer : 0695106170
Cel. : 0695106170

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center