Tirane kerkohen Broker dhe Retention (junior) ne gjuhen spanjolle 41 views

Call Center
Kerkon:

BROKER
RETENTION
(JUNIOR)
Gjuha: Spanjisht

Me eksperience pune
Bonuse Javore / Mujore
Pagat me te mira ne treg

Adresa: Kompleksi Delijorgji Tirane
Kontaktoni: 0684149738

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim