TIRANE, KERKOHEN AGJENTE ME EKSPERIENCE, 2500€ PAGE 23 views

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Agjente Financiare ne gjuhet:

Italisht/ Greqisht / Gjermanisht/ Spanjisht/ Frengjisht

Kriteret:

* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:

* Pagat me te larta ne tregun shqiptar te punes
* Bonuse mbi nivelin qe offron tregu
* Ambjent dinamik dhe pozitiv

Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne: rekrutimp@gmail.com ose mund te telefonojne ne: 0676888699

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim