Tirane, kerkohen Agjente / Broker ne gjuhet: Anglisht, Italisht, Spanjisht, Gjermanisht, Greqisht 120 views5 applications

Job Expired

Kerkohen Agjente/Broker ne gjuhet: Anglisht, Italisht, Spanjisht, Gjermanisht, Greqisht
Eksperienca perben avantazh, full time
Pagesa 500-700€ baze, plus perqindje dhe bonuse.

Kontrate e rregullt pune .
Siguracione te paguara.

Na kontaktoni, kerkesat tuaja jane primare per ne
Cel. : 0682204856

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center