Tirane, Kerkohen Agjent Forex per gjuhet: Frengjisht – Gjermanisht – Spanjisht 83 views

Job Expired

Kerkohen agjente shitje per gjuhet: Frengjisht-Gjermanisht-Spanjisht

Kerkohet:

Nivel mesatare dhe mbi mesataren ne komunikim i gjuheve
Nuk eshte kriter paresor eksperienca e meparshme e punes.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time .
⏰Orari 10:00 me 19:00 Fundjavat Pushim

Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.

Ofrohet:

Page baze shumë e kënaqshme + rritje page në varësi te aftësive!!
💸Paga duke filluar nga 650 € + Bonuse ditore+ Bonuse javore+ Bonuse mujore !
✅ Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes
nga grupi,ambjent pune komod dhe bashkohor!

Adresa: Blloku i ambasadave !
📩WhatsApp
☎️Telefono : 
+355694451115

JU MIRËPRESIM!!!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center