Tirane kerkohen Agjent/e ne gjuhet ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น 97 views1 application

CALL CENTER KERKON

OPERATOR/E

GJERMANISHT ITALISHT GREQISHT
SPANJISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT

๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น

NE FUSHEN E SHITJEVE TE PRODUKTEVE HEALTH/BEAUTY
TE KENE NJOHURI TE MIRA TE GJUHES
TE JENE AMBICIOZ, KOMUNIKUES DHE BASHKEPUNUES NE GRUP
PAGA 70.000 LEKE + BONUSE

Turni Pasdites
E Hene – E Premte 15:00-21:00
E Shtuna pushim
E Diela 09:00-21:00

Kontaktoni: 0696398265
Adresa: 21 Dhjetori Tirane

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranรซ
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim