Tirane kerkohen Agjent/e Anglisht dhe Gjermanisht per fushaten Recovery 229 views

Call center
Kerkon te punesoje:

Operator/e Anglisht / Gjermanisht
Fushata Recovery

Preferojme dhe Grupe
Agjent + Team Leader

Me eksperience
Pagesa 600€
12.5% Bonuse per agjentet
Me eksperience te larte

Adresa: Kompleksi Kika Te Komuna Parisit Tirane
Kontaktoni: 0692977717

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim