Tirane, KARRIGE POGRADECI SHPK Kerkon te punesoje •PREZANTUES / E SHOWROOMI 15 views1 application

KARRIGE POGRADECI SHPK
Kerkon te punesoje

•PREZANTUES / E SHOWROOMI

•DETYRAT
Mirepret klientet dhe u prezanton showroomin me etike te larte profesionale.
Te arrije te kuptoj klientet dhe kerkesat qe ata kane.
Te ofroj keshilla qe i vijne ne ndihme klientit per t’i qartesuar ata per pyetje te ndryshme qe mund te kene.
Te arrije te finalizoje shitjen dhe marrjen e porosise.
Te arrije ti transmetoj porosine e sakte Departamentit te shitjeve.

Kualifikimet :
Te kete eksperienc mbi 1 vjecare ne shitje, marredhenie me klientet etj.
Te jete i komunikueshem, i shkathet.
Te jete i motivuar per te mesuar gjera te reja.
Te jete serioz dhe korrekt ne oraret e punes.
Perben avantazh njohja e nje gjuhe te huaj (preferohet anglisht).
Perben avantazh perdorimi i microsoft office (word, exel).

Ofrohet:

Kushte te mira pune.
Paga e kenaqshme.
Transport i siguruar nga kompania.
Kontrat pune sic e percakton ligji.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne e-mailin: info@karrigepogradeci.com

Adresa: Rruga Bylis, Kashar, Albania 900m poshte QTU-se

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 128 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355 69 275 1730
  • Profili Konsulence, Punesim