TIRANE, KAMARIER / KUZHINIER/ NDIHMES KUZHINIER NE BAR RESTORANT 45 views

Agjencia BClever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj ne Tirane, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionet Kamarier, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier.

Kriteret e profilit:

– Disponibilitet i menjehershem
– Eksperience pune e meparshme
– Korrektese dhe pergjegjshmeri
– Njohje e gjuheve te huaja per pozicionet (kamarier)

Ofrohet:

– Pagese shume e larte
– Kushte shume te mira pune

Cdo aplikant i interesuar mund te aplikoje ne: 0676888699

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim