Tirane, jepet me qera lokali L ‘ or Caffe , 105 m² , 800 euro qeraja, lokali eshte ne gjendje pune 📍 (YZBERISHT TIRANE) 30 views

*Lokali L ` or caffe Yzberisht*

*•Jepet me qera 800 euro*
•Siperfaqja neto brenda 105m me tende nga para pallatit
•40m e mbyllur dhe nga brenda pallatit te shesh pushimi ndodhen mbi 12 tavolina
*•LOKALI ESHTE GJENDJE PUNE*

*Kontaktoni*: +355 69 332 7824

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim