Tirane, Jemi duke rekrutuar Team Leader dhe Operartor/e te gjuhes Spanjolle, Anglisht, Italisht 26 views

Jemi duke rekrutuar Team Leader dhe Operartor te gjuhes Spanjolle, Anglisht ,Italisht .
me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar.

Kriteret e aplikuesve:
1. Mbi nje vit eksperienc pune.
3. Disponibilitet Full time (Fundjava pushim);

Ofrohet:
1. Sistem pagese mbi 1000 EURO ne muaj;
2. Kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes;
3. Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat;
4. Sistem Pune me Numra Live.

Ne po kerkojme me te miret, thjesht APLIKO TANI !

Dergo cv tek adresa ose telefononi ne numrin e poshte shenuar:
E-mail: contact2022pro@gmail.com
Cel: 0683992679

Kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga kompania per nje interviste,
gjate se ciles do ju shpjegohet me shume informacion per pozicionin e punes

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center