Tirane, IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje MANAXHERE 30 views

IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje MANAXHERE
Misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim.
Me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise.

Pershkrim i punes:
Kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar, bashkepunues dhe me vullnet per te bashkepunuar ne grup.
 MANAXHERE
Aftesite e kerkuara:
-Te jene te kujdesshem ndaj detajeve.
-Te jene fleksibel, dhe konfident.
-Te ndershem edhe njerez pozitiv.

Ofrohet:
PAGA 60,000 LEKE NETO.

Ambient komod pune dhe staf motivues.
Kontrate e rregullt pune.

Te interesuarit, VETEM ME EKSPERIENCE, te dergojne CV ne adresen: manager@imperatorhotel.al

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri