Tirane, Hotel Unik kerkon te punesoje: •SANITARE• ofrohen paga e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune 67 views

Hotel Unik

Kerkon te punesoje:

•SANITARE•

Paga e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Rruga Eduard Mano Prane Kopshtit Zoologjik

Kontaktoni: 0682005841

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim