Tirane, Hotel Unik kerkon te punesoje Recepsioniste me pagese te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune Rruga Eduard Mano Prane Kopshtit Zoologjik 113 views

Job Expired

Hotel Unik

Kerkon te punesoje:

•RECEPSIONISTE•

Paga e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Rruga Eduard Mano Prane Kopshtit Zoologjik

Kontaktoni: 0682005841

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 215 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim