TIRANE, HELP DESK 91 views1 application

BClever Agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje Help Desk, me eksperience te meparshme ne sektor per qytetin e Tiranes.

KERKOHET:
– eksperience e meparshme pune
– disponibilitet i menjehershem
– pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara
– njohuri shume te mira te gjuhes italiane dhe angleze (kusht i domosdoshem)–
– te kete aftesi te shkelqyera organizimi
– te njohe shume mire paketen OFFICE

OFROHET:
– pagese shume e kenaqshme
– kontrate e rregullt pune
– ambjent pune i qete, rinor dhe shume komod
– fundjavat pushim

Dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim