Tirane, Dyqani ushqimor Goodies farm kerkon te punesoje Shitese dhe Kase 27 views

Dyqani ushqimor Goodies Farm
Kerkon te punesoje

Pozicioni: Shitese dhe Kase

Mosha 18-35 vjec
Orari i punes 8 ore ne dite, 1 dite ne jave pushim!
Puna eshte me dy turne 8:00-16:00 dhe 13:00-21:00
Pagesa baze eshte 40.000 leke neto plus perqindje mujore dhe bakshishe!

Te ardhurat mujore shkojne 47,000-55,000 Leke

Kusht te jete me eksperience ne kase dhe fleksibel per pune me turne.

Adresa: Prane Sheshit Willson Tirane
Kontaktoni: 0672011127

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim