TIRANE & DURRES TRAJNIM PROFESIONAL NE BURIME NJEREZORE 314 views3 applications

BClever Agency ofron mundesine e trajnimit ne Menaxhimin e Burimeve Njerezore (HRM), per te gjithe ata te cilet duan te rriten dhe te zhvillohen profesionalisht.

– Kohezgjatja e trajnimit: 1 dite
– Zhvillohet me nje numer te vogel pjesmarresish
– Ne perfundim te trajnimit mundesohet pajisja me certifikate per cdo pjesmarres.

*Trajnimet zhvillohen ne fundjave ne qytetet Tirane & Durres.

Zgjidhe ti ku deshiron ta ndjekesh!

Per te marre programin e trajnimit dhe/ose per tu regjistruar ne grupin e radhes dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com ose telefono ne 0676318339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim