Tirane, Dua Juice •Kerkon Shitese Part-time ose Full time 8 orareshe 23000 / 30000 lek pagesa 67 views1 application

Dua Juice
•Kerkon Shitese Part-time

Pagesa eshte 23000 leke +siguracione+bonuse+bakshishe

ose puna 8 Orareshe
turni par 8 me 4
pagesa 30000 lek
Me siguriacione bonuse dhe bakshishe

Adresa: Tek Liqeni Artificial tek dyqani i lengjeve te frutave

Kontaktoni ne telefon ose whatsapp
069 44 60 634

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 128 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355 69 275 1730
  • Profili Konsulence, Punesim