Tirane, Call center kerkon operatore frengjisht,gjermanisht,italisht,greqisht,spanjisht,portugalishte me/pa eksperience paga 70.000 leke + bonuse 77 views1 application

 1. CALL CENTER NE TIRANE

  Ofrojm Vende Pune per Operatorë Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteve Health/Beauty.

  🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷 🇪🇦 🇵🇹 🇨🇵

  Kriteret:
  – Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
  – Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
  – Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
  – Disponibilitet full time.
  – Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

  Ofrohen:
  – Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
  – Page baze 70.000 leke te reja.
  – Plus Bonuse shum motivuese ne bazē te performances.
  – Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

  Prioritet kemi per vende vakante ne turnin e mbasdites

  Turni i paradites:
  Nga e Hena ne te Premte 09-15 (6ore)
  e Shtuna 09-21 (12ore)
  e Diela Pushim

  Turni i mbasdites 15-21 (6ore)
  e Shtuna Pushim
  e Diela 09-21 (12ore)

  Adresa:
  Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori
  Tel/whatsapp: 0696398265

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 136 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
 • Profili Konsulence, Punesim