Tirane, Byrek 21 kerkon te punesoje Specialiste byreku 36 views

BYREK 21
Kerkon te punesoje

•Specialiste Byreku

PREFEROHET ME EKSPERIENCE
TE JETE E SHKATHET DHE POZITIVE
KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
PAGA E KENAQSHME + BONUSE

Adresa: KRYQEZIMI 21 DHJETORI
RRUGA E KAVAJES

Kontaktoni: 0692503388

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim