Tirane, Bar piceri taverna tradicionale korcare kerkon Ndihmes Kuzhinier/e dhe Ndihmes Kamarier/e 40 views

BAR PICERI TAVERNA
TRADICIONALE KORÇARE

KERKON TE PUNESOJE

•Ndihmes Kuzhinier/e
•Ndihmes Kamarier/e

Kontaktoni: 0695726587
ADRESA:TIRANE TEK PEDONALJA, PERBALLE TRIBE

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim