Tirane, AT ELEKTRIK Kerkon te punesoje: •ELEKTRIÇIST dhe •NDIHMES ELEKTRIÇIST 149 views

Job Expired

AT ELEKTRIK

Kerkon te punesoje:

•ELEKTRIÇIST
•NDIHMES ELEKTRIÇIST

•Paga e kenaqshme
•Kushte shume te mira pune

Adresa: TIRANE

Kontaktoni: 0682072777

#atelektrik #elektricist #ndihmeselektricist #pagesaekenaqshme #tirane #njoftimepunesimi #punetore #gjejpune #ofertapunesimi #kerkojmeelektricista

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 211 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim