TIRANE, ASISTENTE ADMINISTRATIVE 131 views1 application

BClever Agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje Asistente Administrative me eksperience te meparshme pune per qytetin e Tiranes.

Kerkohet:

– Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
– Njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit
– Aftesi te shkelqyera organizative
– Njohuri shume te mira te paketes OFFICE

Ofrohet:

– Pagese shume e kenaqshme
– Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi
– Ambjent pune rinor dhe komod
– Fundjavat pushim

Aplikantet duhet te dergojne CV-ne e tyre te perditesuar ne: rekrutimp@gmail.com

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 9 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim